Sladké svatební okamžiky aneb co zařídit před vaším velkým dnem

Zařizování svatby patří mezi náročné úkoly. Přípravy jsou dlouhé, a pokud chcete, aby všechno klaplo na sto procent, nesmíte podcenit jediný detail. Začít byste měli těmi nejdůležitějšími věcmi, tedy zvolit termín a místo obřadu, vybrat, kde se uskuteční svatební hostina, rozhodnout, koho pozvete, zamluvit fotografa, vizážistku i hudebníky.

Připravte překvapení svatebčanům

Postarat se musíte o pohoštění a výslužky, jimiž obdarujete vaše hosty, kteří se rozhodli sdílet s vámi radost v tento výjimečný den. Pokud chcete potěšit něčím jiným, než cukrovím a zákusky, připravte si pro ně sladké překvapení v podobě ručně balených čokoládových pralinek v noblesních krabičkách. 

 

V hlavní roli nevěsta

Největší pozornost však musí budoucí nevěsta věnovat sama sobě a svému vzhledu. Vizážistka se sice postará o dokonalý make-up a vykouzlí nádherný slavnostní účes, avšak jsou to především šaty, které dělají člověka. V tomto případě tedy svatební šaty, které dělají nevěstu. Vypravit byste se pro ně měla do svatebního salonu, kde je tradičně výběr nejbohatší, a to jak do střihů, stylů, tak i materiálů a barev. Profesionálové, kteří zde pracují, vám navíc poradí, co se k vám hodí a co vám bude slušet.

Pokud vaše postava nepatří zrovna mezi konfekční, pak není problém upravit šaty na míru tak, aby vám dokonale padly, a vy jste nemusela neustále řešit padající ramínko nebo si posunovat příliš hluboký výstřih. A že se nemůžete pochlubit mírami 90-60-90? Ani to nevadí, seženete tady klidně i svatební šaty velikosti XXL.

 

Všechno pod jednou střechou

Velkou výhodou je, že v salonu obstaráte také celou řadu dalších věcí, které jsou se svatbou neodmyslitelně spjaty, třeba závoje, střevíčky a další svatební doplňky, které utváří celkový harmonický dojem. Právě ony jsou totiž tou pomyslnou třešinkou na dortu, které z vás vykouzlí nejkrásnější ženu dne. Seženete tady také společenské šaty pro vaše družičky, jak pro ty nejmenší, tak pro ty dospělé.

V neposlední řadě zde vyberete i pánský oblek pro vašeho nastávajícího, který bude inspirovaný vašimi šaty. Dokonalý soulad mezi vámi tak bude všem dobře zřejmý hned na první pohled a nikoho tak nenecháte na pochybách, že vy dva k sobě prostě patříte!

Přejeme Vám, ať zvládnete přípravu vašeho svatebního dne s klidem, a společnou cestu životem si vychutnáváte se stejnou vášní jako čokoládové pralinky na svatební hostině.