DÁRKY, KTERÉ VONÍ ČOKOLÁDOU

 

CHCETE-LI NA KRABIČKU UMÍSTIT LOGO VAŠÍ SPOLEČNOSTI NEBO VLASTNÍ GRAFIKU, ČI NAMÍCHAT RŮZNÉ DRUHY PRALINEK PODLE VAŠICH PŘEDSTAV, PAK JSME TU PRO VÁS – RÁDI VÁM PŘIPRAVÍME OSOBITÁ BALENÍ LUXUSNÍCH BELGICKÝCH PRALINEK DO KRABIČEK, SÁČKŮ, BLISTRU A DALŠÍCH SPECIÁLNÍCH OBALŮ.

VZHLEDEM K TOMU, ŽE ČOKOLÁDA JE OBLÍBENÁ OBECNĚ A CELOSVĚTOVĚ, JE VELMI PRAVDĚPODOBNÉ, ŽE JI OCENÍ VŠICHNI VAŠI ZÁKAZNÍCI A OBCHODNÍ PARTNEŘI BEZ OHLEDU NA JEJICH POHLAVÍ NEBO PŮVOD. BELGICKÁ ČOKOLÁDA JE POVAŽOVÁNA ZA NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ A TENTO FAKT BUDE TEDY SÁM O SOBĚ PŮSOBIT DOBRÝM DOJMEM NA VAŠE OBDAROVANÉ PARTNERY.

PŘÍLEŽITOSTNÉ POSKYTOVÁNÍ DROBNÝCH DÁRKŮ KLIENTŮM NEBO VÝZNAMNÝM PARTNERŮM JE DŮLEŽITOU SOUČÁSTÍ PODNIKOVÉ KULTURY A ETIKETY.VÝBĚR VHODNÉHO FIREMNÍHO DÁRKU JE DŮLEŽITÝM KROKEM A MĚLI BYSTE SI NA NĚM NECHAT ZÁLEŽET, PROTOŽE VYBRANÝ DÁREK BUDE REPREZENTOVAT VAŠI SPOLEČNOST A PODPOROVAT DOJEM, KTERÝ CHCETE NA DRUHÉ UDĚLAT.

JAKÉ ZÁSADY PŘI VÝBĚRU BYSTE MĚLI DODRŽOVAT?

DÁREK, KTERÝ SI VYBERETE, BY MĚL VYJADŘOVAT DUCHA VAŠÍ SPOLEČNOSTI A RESPEKT K VAŠEMU PARTNEROVI.

VAŠEMU PARTNEROVI ČI KLIENTOVI MUSÍ BÝT JASNÉ, ŽE DANÝ DÁREK JIM PŘEDÁVÁ PŘÍMO VAŠE SPOLEČNOST. JE TEDY VHODNÉ DÁREK URČITÝM ZPŮSOBEM PERSONALIZOVAT, ABY NEPŮSOBIL ZCELA ANONYMNĚ.

DALŠÍ DŮLEŽITOU VĚCÍ JE, ŽE DAR BY NEMĚL BÝT PŘÍLIŠ SPECIFICKÝ, MĚLI BYSTE SI BÝT JISTI, ŽE OSOBA, KTERÁ HO ZÍSKÁ, PRO NĚJ NALEZNE VYUŽITÍ.

ROVNĚŽ BY SE MĚLO PŘEDEJÍT RIZIKU, ŽE VYBRANÝ PŘEDMĚT BUDE PRO NĚKOHO URÁŽLIVÝ.

TYTO ZÁSADY S PŘEHLEDEM NAPLŇUJE PRÁVĚ ČOKOLÁDA…

 

 

JSME VÁM K SLUŽBÁM

JE ZŘEJMÉ, ŽE S OBYČEJNÝM BALÍČKEM ČOKOLÁDY NEUDĚLÁTE VÝRAZNÝ DOJEM. BUDETE PROTO POTŘEBOVAT NĚCO VÍCE REPREZENTATIVNÍHO, CO PŮSOBÍ ORIGINÁLNĚ A HONOSNĚ. JAKO VELMI VHODNÝ SE NÁM JEVÍ NÁPAD VYTVOŘIT OSOBITÝ A LUXUSNĚ VYHLÍŽEJÍCÍ BALÍČEK S RŮZNÝMI DRUHY LAHODNÉ ČOKOLÁDY.

POKUD SE ROZHODNETE KRABIČKY S BELGICKOU ČOKOLÁDOU EMOTI VYUŽÍVAT JAKO FIREMNÍ DÁRKY, JSME PŘIPRAVENI S VÁMI SPOLUPRACOVAT BĚHEM CELÉHO PROCESU OD NÁVRHU JEDINEČNÉ KRABIČKY, SÁČKU NEBO JINÉHO TYPU OBALU, AŽ PO PŘIDÁNÍ VAŠEHO FIREMNÍHO LOGA NEBO JAKÉKOLIV JINÉ GRAFICKÉ ÚPRAVY, KTEROU SI BUDETE PŘÁT.

MŮŽETE SI VYBRAT JEDNU Z NAŠICH EXISTUJÍCÍCH SMĚSÍ VYSOCE KVALITNÍ BELGICKÉ ČOKOLÁDY, NEBO SPOLEČNĚ S NÁMI VYMYSLET NOVOU VERZI, ABY I OBSAH DÁRKU BYL SKUTEČNĚ ORIGINÁLNÍ. JAK JIŽ BYLO UVEDENO VÝŠE, NABÍZÍME RŮZNÉ MOŽNOSTI, JAK DANÝ DÁREK VYŠPERKOVAT DO TÉ NEJLEPŠÍ VERZE.

V PŘÍPADĚ, ŽE MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI, NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT:

PIŠTE NA INFO@EMOTI.CZ, ČI VOLEJTE NA ČÍSLO +420 228 881 652.
NA POŽADAVKY SE SNAŽÍME REAGOVAT OKAMŽITĚ A NA TELEFONU JSME DENNĚ OD 9:00 DO 17:00.

 

International Food Standards Certificate

JSME JEDINÁ SPOLEČNOST V PRAZE V TOMTO ODBORU, KTERÁ VLASTNÍ MEZINÁRODNĚ UZNÁVANÝ IFS CERTIFIKÁT (INTERNATIONAL FOOD STANDARDS), NA JEHOŽ ZÍSKÁNÍ KLADENY TY NEJPŘÍSNĚJI POŽADAVKY SPLNĚNÍ KTERÝCH PAK KONZUMENTOVI ZAJIŠTUJI TU NEJLEPŠÍ KVALITU.