EMOTI CHOCOLATE je obchodní značka Belgické společnosti Elysberg Confiserie BVBA. Samotný název EMOTI je částí francouzského a rovněž anglického a v mnoha dalších jazycích povědomého slova EMOTION. Emoce jsou zdrojem naší energie, naše emoční prožívání dává životu barvu a chuť. Potřebujeme tu emoční energii, která nás žene k dosahování výsledků, cílů, naplňování potřeb, prožitků spokojenosti, radosti a štěstí. Naše Belgické pralinky EMOTI nejenže skvěle chutnají, ale jsou doslova poslem pozitivních emocí.

Elysberg Confiserie ČR s.r.o je specialistou v oboru dárkových čokoládových pralinek a od samého začátku spolehlivým partnerem. V těsné spolupráci šíříme EMOTI – pozitivní emoci chutě našich pralinek mezi lidi po celému světu, které již od svého vzniku patří mezi dárky k nejoblíbenějším. Pralinky ručně balíme buď do krabiček anebo do sáčku a to vše v luxusním dárkovém provedení a různé velikosti. Naší specialitou je menší balení pralinek, máme v nabídce dokonce krabičku s pouze jednou pralinku. Design krabiček již na první pohled upoutá pozornost a působí luxusně. Důležitý je pro nás každý detail, včetně toho, že musí zanechat atraktivní dojem již při prvním otevírání. A to všechno musí vyvolovat pocit, že se jedná o luxusní dárek. Řídíme se pravidlem: „Nejlepší dárek – je ten, který si můžete vychutnat“ Naší dárkové krabičky uspokojí nejnáročnějšího zákazníka, vyžadujícího výjimečnou chuť. Pralinky jsou plněné lahodnými krémy rozlišných druhů jako oříškový nugát s křupavými čokoládovými kuličkami (30% lískových oříšků v náplni); marcipán s malinovou příchutí a malinovými šupinkami (34% mandlí v náplni); de Leche creame a křupavé pusinky; jemný karamelový krém s vrstvou bílé čokolády s křupavými karamelovými a mandlovými kousky a další… Všechny jsou vyrobené z vynikající mléčné, hořké či bílé čokolády.

Vybrané položky s našeho sortimentu jsou k dispozici v prodejnách Globus, Billa, Albert a nebo taky ve vybraných specializovaných dárkových prodejnách. Našimi klienty jsou firmy a také reklamní agentury.

Naše výrobky taky dodáváme našim zákazníkům mimo republiku například v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Německu, Slovensku, Dánsku, Rusku, Jižní Korea a mnoho dalších zemí.

 

Všechny naše produkty splňují přísné požadavky Mezinárodního potravinového standardu (IFS) International Food Standard — Vlastníme IFS certifikát..

.

Naše poslání

Do každodenního života lidí toužíme vnášet pozitivní emoce a okamžiky potěšení.

Pečlivost, respektování starých dobrých tradic, zájem o inovace a otevřenost vůči dobrým věcem z nás dělá rodinný podnik, který může úspěšně konkurovat na trzích po celém světě.

Přáli bychom si, aby se do našich jedinečných lahodných čokolád různých druhů zamilovávalo stále více žen, mužů i dětí.

Naše odpovědnost

Dobrá pověst naší společnosti je založena na odpovědnosti za vysokou kvalitu naších výrobku,  ktere v sobě zahrnuje ty nejlepší ingredience, a na spokojenosti našich obchodních partnerů.

Garantujeme spolehlivost a dodržování dodacích lhůt, stejně jako špičkovou péči o všechny naše zákazníky.

Všechny naše produkty splňují přísné požadavky Mezinárodního potravinového standardu (IFS), jakož i vnitřní pravidla řízení jakosti.

International Food Standards Certificate

Naše filozofie

Poskytujeme profesionální služby a organizujeme naši práci tak, abychom dokázali splnit i individuální specifické požadavky. Neustále inovujeme všechny naše organizační a technologické postupy.

Kvalita našich čokoládových výrobků je systematicky monitorována. Neváháme podstoupit různé změny, které vedou k omezení všech nedostatků, nebo investovat potřebné peníze na udržení a rozvoj kvality našich čokoládových výrobků spjatou s hledáním nových chutí a prožitků.