Elysberg Confiserie ČR s.r.o. je spolehlivým partnerem, který chce mezi lidi po celém světě šířit pozitivní emoci vyvěrající z unikátní chuti našich pralinek.

Pralinky EMOTI uspokojí nejnáročnějšího zákazníka vyžadujícího výjimečnou chuť i originální dekorativní vzhled. Pralinky jsou plněné lahodnými krémy rozličných druhů jako ganache s čerstvou kávou arabika, kávovým moussem, s vrstvou lanýžové náplně, plněné jemným slaným karamelem, vanilkovou či meruňkovou náplní a dalšími. Všechny jsou vyrobené z vynikající mléčné, hořké či bílé čokolády.

Snažíme se vymyslet design produktů tak, aby na první pohled působil luxusně. Používáme k tomu detaily jako je například hliníková nebo zlatá fólie na obalech, dekorace s mašlemi apod. Důležité pro nás je však i to, jak vypadají pralinky po otevření krabičky, proto používáme papírové košíčky, aby pralinky zanechaly příjemný dojem na osobu, která otevírá krabici a vybírá si z ní.

Chceme, aby bylo spotřebiteli na první pohled jasné, že kupuje neobyčejný dárek.

Naše poslání

Do každodenního života lidí toužíme vnášet pozitivní emoce a okamžiky potěšení.

Pečlivost, respektování starých dobrých tradic, zájem o inovace a otevřenost vůči dobrým věcem z nás dělá rodinný podnik, který může úspěšně konkurovat na trzích po celém světě.

Přáli bychom si, aby se do našich jedinečných lahodných čokolád různých druhů zamilovávalo stále více žen, mužů i dětí.

Naše odpovědnost

Dobrá pověst naší společnosti je založena na odpovědnosti za vysokou kvalitu naší čokolády, která v sobě zahrnuje ty nejlepší ingredience, a na spokojenosti našich obchodních partnerů.

Garantujeme nejlepší kvalitu výrobků, spolehlivost a dodržování dodacích lhůt, stejně jako špičkovou péči o všechny naše zákazníky.

Všechny naše produkty splňují přísné požadavky Mezinárodního potravinového standardu (IFS), jakož i vnitřní pravidla řízení jakosti.

International Food Standards Certificate

Naše filozofie

Pro výrobu našich produktů používáme vybrané přísady a kvalitní zpracování.

Poskytujeme profesionální služby a organizujeme naši práci tak, abychom dokázali splnit i individuální specifické požadavky. Neustále inovujeme všechny naše organizační a technologické postupy.

Kvalita našich čokoládových výrobků je systematicky monitorována. Neváháme podstoupit různé změny, které vedou k omezení všech nedostatků, nebo investovat potřebné peníze na udržení a rozvoj kvality našich čokoládových výrobků spjatou s hledáním nových chutí a prožitků.