O nás

EMOTI je obchodní značka belgické společnosti Elysberg Confiserie BVBA, která se specializuje na výrobu a distribuci čokoládových pralinek v luxusních dárkových baleních. Svou firemní strategii společnost založila na mnohaleté profesní zkušenosti kvalifikovaných odborníků, a rovněž na zásadě, že výrobky mají vždy prvotřídní kvalitu.

Navázali jsme na tradici proslulých výrobců pravých belgických pralinek – které jsou již od svého vzniku jednou z nejoblíbenějších forem jedlých dárků. Nejenže skvěle chutnají, ale jsou doslova poslem pozitivních emocí!

Emoce jsou zdrojem naší energie, naše emoční prožívání dává životu barvu a chuť, je hnací silou k dosahování snů a cílů a je zdrojem potěšení a životní radosti. Právě tato myšlenka se stala na počátku nového tisíciletí inspirací k vytvoření značky s názvem EMOTI – což je část francouzského, anglického a v mnoha dalších jazycích povědomého slova emotion

Prostřednictvím našich čokoládových pralinek vám chceme připravovat okamžiky plné sladkých emocí…

About Us

Elysberg Confiserie ČR s.r.o. je spolehlivým partnerem, který chce mezi lidi po celém světě šířit pozitivní emoci vyvěrající z unikátní chuti našich pralinek.

Pralinky EMOTI uspokojí nejnáročnějšího zákazníka vyžadujícího výjimečnou chuť i originální dekorativní vzhled. Pralinky jsou plněné lahodnými krémy rozličných druhů jako ganache s čerstvou kávou arabika, kávovým moussem, s vrstvou lanýžové náplně, plněné jemným slaným karamelem, vanilkovou či meruňkovou náplní a dalšími. Všechny jsou vyrobené z vynikající mléčné, hořké či bílé čokolády.

Snažíme se vymyslet design produktů tak, aby na první pohled působil luxusně. Používáme k tomu detaily jako je například hliníková nebo zlatá fólie na obalech, dekorace s mašlemi apod. Důležité pro nás je však i to, jak vypadají pralinky po otevření krabičky, proto používáme papírové košíčky, aby pralinky zanechaly příjemný dojem na osobu, která otevírá krabici a vybírá si z ní.

Chceme, aby bylo spotřebiteli na první pohled jasné, že kupuje neobyčejný dárek.

Naše poslání

Do každodenního života lidí toužíme vnášet pozitivní emoce a okamžiky potěšení.

Pečlivost, respektování starých dobrých tradic, zájem o inovace a otevřenost vůči dobrým věcem z nás dělá rodinný podnik, který může úspěšně konkurovat na trzích po celém světě.

Přáli bychom si, aby se do našich jedinečných lahodných čokolád různých druhů zamilovávalo stále více žen, mužů i dětí.

Naše odpovědnost

Dobrá pověst naší společnosti je založena na odpovědnosti za vysokou kvalitu naší čokolády, která v sobě zahrnuje ty nejlepší ingredience, a na spokojenosti našich obchodních partnerů.

Garantujeme nejlepší kvalitu výrobků, spolehlivost a dodržování dodacích lhůt, stejně jako špičkovou péči o všechny naše zákazníky.

Všechny naše produkty splňují přísné požadavky Mezinárodního potravinového standardu (IFS), jakož i vnitřní pravidla řízení jakosti.

International Food Standards Certificate

Naše filozofie

Pro výrobu našich produktů používáme vybrané přísady a kvalitní zpracování.

Poskytujeme profesionální služby a organizujeme naši práci tak, abychom dokázali splnit i individuální specifické požadavky. Neustále inovujeme všechny naše organizační a technologické postupy.

Kvalita našich čokoládových výrobků je systematicky monitorována. Neváháme podstoupit různé změny, které vedou k omezení všech nedostatků, nebo investovat potřebné peníze na udržení a rozvoj kvality našich čokoládových výrobků spjatou s hledáním nových chutí a prožitků.

Our Team