Hledáte nevšední vánoční kolekce? Podívejte se na nabídku Emoti!

Vánoce jsou sice ještě daleko, ale už teď se můžete poohlížet po vánočních kolekcích. Co takhle si letos udělat Vánoce trochu nevšední a místo obyčejné kolekce čokoládových či lanýžových figurek vyzkoušet pravé belgické pralinky?

 

 

Čokoláda k Vánocům patří. Mlsání je v tomto pohádkovém čase zkrátka na programu. Na co se pralinky o Vánocích budou hodit?

1) Krásně vypadají, a budou tak ozdobou svátečního stolu

V papírových košíčcích jsou pralinky milé na pohled a evokují atmosféru sladkých chvílí a pohody. Pokud neradi pečete, využijete pralinky i jako alternativu cukroví. Zkrátka nemáme všichni tolik času, abychom napekli patnáct druhů. Proč si tedy nevypomoct pralinkami a zaplnit jimi mezery na svátečních podnosech?

2) Poslouží jako milá pozornost, když jdete na návštěvu

Konečně budete mít vyřešené dilema, co donést přátelům za dáreček a čím potěšit třeba i jejich děti.

3) Stanou se vhodným dárkem pro vaše nejbližší, kolegy či zaměstnance

V nabídce Emoti naleznete celou škálu kolekcí různých velikostí a provedení. Pokud se rozhodnete dárkové balení personalizovat a využít je například jako firemní dárky, rádi Vám pomůžeme s umístěním Vašeho loga či grafiky.

 

 

 Obraťte se na nás již dnes, ať to máte vyřešené
a nemusíte se stresovat těsně před svátky!

 

Jaká je vánoční nabídka Emoti?

 

Novinkou v naší nabídce Emoti je luxusně vyhlížející řada kolekcí La Flambée, která v noblesních krabičkách z aluminiové a zlaté fólie ukrývá vždy po devíti lahodných pralinkách.

Kolekce s označením ASSORTED CHOCOLATES ukrývají pralinky rozmanitých chutí. Pro milovníky hořké čokolády jsou určeny kolekce s označením DARK CHOCOLATES.

V nabídce je hned 8 barevných variací, z nichž dvě jsou laděny ve vánočním duchu. Ať už na Vánoce nebo při jiné přiležitosti, v každém případě Vám tyto nádherné kolekce přinesou výjimečné emotivní okamžiky.

Vybírat můžete ale i z široké škály kolekcí La Palette, které jsou různě barevně variovány a doplněny o dekorativní prvek mašle. 

 

CELOU VÁNOČNÍ NABÍDKU EMOTI NAJDETE ZDE.