Vítejte ve světě EMOTI

 

…výjimečných belgických pralinek v noblesních dárkových baleních,


které rozradostňují chuťové buňky a jsou doslova poslem pozitivních emocí.


Obdarovat někoho skvostným balením lahodných belgických pralinek je jednou z cest, jak probudit ty nejkrásnější emoce – to je ostatně samotným posláním EMOTI, značky belgické společnosti Elysberg Confiserie BVBA, která se specializuje na výrobu a distribuci čokoládových pralinek v luxusních dárkových baleních a která touží prostřednictvím nich přinášet okamžiky potěšení do života lidí po celém světě.

Proč právě belgická čokoláda?

Čokoládu milují lidé po celém světě, ale pro některé národy představuje tento lahodný poklad mnohem víc. Jak je známo, v Belgii je čokoláda součástí národní tradice a je spojená s duchem celé země.

Každý rok se vyrobí více než 172 000 tun belgické čokolády. Není divu, že je tato čokoláda slavná po celém světě a je také považována za tu nejlepší. Její unikátní vlastnosti jsou totiedkem historického vývoje belgického čokoládového průmyslu.

Belgická čokoláda je vyráběna ze směsi různých druhů kakaových bobů s různými vůněmi a chutěmi. Proces její výroby se navíc liší od způsobu, který je běžný v jiných čokoládových velmocích jako je třeba Švýcarsko. Proces výroby belgické čokolády trvá mnohem déle, což vede k odpařování kyselých těkavých aromatických látek a přináší jí zvláštní chuť.

Belgická čokoláda rozhodně není jen exportní zboží, které se prodává turistům. Milují ji samozřejmě i Belgičané s průměrnou spotřebou 7 kilogramů ročně na hlavu.

V samotné Belgii najdete více než 2 000 čokoládových kaváren, okouzlujících cukráren a obchůdků s čokoládou. Mnoho z nich je spojeno s rodinným podnikáním, se starými recepty zděděnými z generace na generaci. Belgická čokoláda je lahodná a disponuje tolika různými variacemi a příchutěmi, že člověk může věnovat celý život tomu, aby je zkoumal.

Nejslavnější formou jsou belgické pralinky, ale škála belgických čokoládových výrobků je velmi rozmanitá, stejně jako nabídka značky EMOTI.

Co nabízíme?

DÁRKOVÉ KRABIČKY

SEZONNÍ BALENÍ

DÁRKOVÉ TAŠKY

Screenshot-2017-10-19 PicMonkey Photo Editor and Graphic Design Maker

Naše produkty prezentujeme v rámci prestižního
mezinárodního veletrhu cukrovinek ISM v Kolíně nad Rýnem:

 

 

KONTAKTUJTE NÁS

Pište na info@emoti.cz.
Volejte na číslo +420 228 881 652.
Na telefonu jsme denně od 9:00 do 17:00.

Výdejní místo, též adresa pro reklamace:

Elysberg Confiserie CR, s.r.o.
Toužimská 720, Letňany, 199 00 Praha 9
Česká Republika